در حال بارگذاری ...
 • کشف 147 هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات پاکسازی روستاهای عنبرآباد

  فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 147هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات پاکسازی روستاهای میثم آباد و سبزگزی عنبرآباد خبر داد.

  به گزارش خبرنگار ما، سردار عبدالرضا ناظری در حاشیه بازدید از دستاوردهای عملیات پاکسازی مبارزه با قاچاق سوخت در پاسگاه جهادآباد اظهار داشت: در عملیات مبارزه با قاچاق سوخت روستاهای میثم آباد و سبزگزی  عنبرآباد با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و قرار گاه عملیاتی ابوذر بیش از 50 نقطه پاکسازی و 147هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

  فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: طبق مصوبه اعضای شورای تامین استان و شهرستان و همکاری دستگاه قضا در یک عملیات منسجم و هماهنگ، طرح پاکسازی مناطق آلوده و مبارزه با قاچاق سوخت در روستاهای شرقی عنبرآباد با موفقیت به پایان رسید.

  وی خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و جستجوی میدانی، تعدادی منازل و محل دپوی قاچاق سوخت را شناسایی و50 مکان آلوده پاکسازی شد.

  ناظری توضیح داد: از ساعات اولیه روز گذشته عملیات آغاز شد و بیش از 147هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و تعدادی از مخازن جمع آوری و مخازن غیر قابل انتقال تخریب شدند و همچنین مقداری زیادی از سوخت قاچاق تحویل شرکت نفت و مقداری به دلیل نبود امکانات جابه جایی معدوم شد.

  وی عنوان داشت: در مجموع 17 تانکر 20 تا 30 هزار لیتری در این عملیات کشف و همچنین 157 بشکه 220 لیتری و تعداد زیادی گالن کشف شد.

  فرمانده انتظامی استان کرمان با تاکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در استمرار طرح های پاکسازی نقاط آلوده ابراز داشت: اجازه نخواهیم داد افراد، مجدد در این مکان ها کار دپو و قاچاق سوخت را انجام بدهند؛ تمام عوامل قاچاق سوخت شناسایی شدند و به زودی دستگیر خواهند شد و از این پس با قاچاقچیان سوخت برخورد جدی و قانونی صورت خواهد گرفت.

  وی متذکر شد: در سال جهش تولید یکی از ماموریت های اصلی ناجا برخورد با قاچاق کالا است که در دستور کار قرار دارد و اجازه نخواهیم داد به سرمایه ملی ضرر وارد شود.