در حال بارگذاری ...
 • پلیس البرز سارقان ۳۳۵ راس دام را دستگیر کرد

  فرمانده انتظامی البرز گفت: ماموران انتظامی شهرستان نظرآباد استان البرز موفق به دستگیری عوامل سرقت ۳۳۵ راس دام شدند.

  سردار عباسعلی محمدیان در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت احشام در  روستای احمدآباد نظرآباد بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
   پس از حضور کارآگاهان در محل سرقت دام ها، در تحقیقات از مالک دامداری مطلع شدند که ۱۲۰راس گوسفند که تحویل نگهبان دامداری بود به سرقت رفته است و با  توجه به  ناپدید شدن ناگهانی نگهبان دامداری، ظن سرقت توسط وی افزایش یافت.
  ماموران با انجام تحقیقات میدانی و مراجعه به آلبوم سارقان سابقه دار، سه سارق  را در شهرستان گرمسار استان تهران شناسایی کردند، این افراد طبق بررسی ها با نگهبان دامداری مذکور دارای مراوده بوده که با دستگیری این سارقان و نگهبان دامداری، راز سرقت ۳۳۵ راس دام از  دامداری های شهرستان نظرآباد و استان همدان برملا شد.

  متهمان دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه جرمی شدند اما در بازجویی های تکمیلی پلیس علاوه بر اعتراف به سرقت ۱۲۰ راس گوسفند ازیک دامداری در شهرستان نظرآباد ، به سرقت ۲۱۵ راس گوسفند از یکی از روستاهای استان همدان و انتقال آن ها به شهرستان آبیک اعتراف کردند.
  محمدیان افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل اختفای دام ها در شهرستان آبیک اعزام و موفق به کشف ۲۱۵ راس گوسفند شده و ضمن هماهنگی با پلیس آگاهی استان همدان، محرز شد که دام ها از یک  دامداری در شهرستان رزن استان همدان به سرقت رفته است.

  وی با بیان این که ارزش احشام سرقتی بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است گفت: متهمان برای ادامه تحقیقات در خصوص سایر جرایم احتمالی و شناسایی مالباختگان  در اختیار پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد قرار دارند.