در حال بارگذاری ...
 • گازرسانی به 8 روستای گراش آغاز شد

  فرماندار گراش گفت: عملیات شبکه خط علمک گذاری و انشعاب گاز هشت روستای زیر مجموعه دهستانهای خلیلی و فداغ این شهرستان آغاز شده است.

   اصغر فرودی در گفتگو با خبرنگار ما در گراش  اظهار داشت : عملیات  نصب دو هزار علمک  و  انشعاب گاز روستایی در هشت روستای فداغ، خلیلی، حسین آباد ، حیدرآباد، بشیرآباد ، لب شکن، محمد زینا، کنگ و ریشه  آغاز شده است.

  فرماندار گراش با بیان اینکه عملیات گازرسانی به روستاهای گراش نیازمند تزریق  ۱۵میلیارد تومان اعتبار است، افزود: تاکنون لوله گذاری و عملیات خاکبرداری این پروژه به طول ۳۰کیلومتر با اعتباری افزون بر ۲۵ میلیارد تومان انجام شده است.

   وی با اشاره  به پیشرفت ۶۵ درصدی این پروژه گازرسانی بیان کرد :  ۲ هزار و ۹۰۰خانوار در قالب ۱۳ هزار نفر جمعیت در این روستاها تحت پوشش گاز رسانی قرار می گیرند.

   فرودی اظهار داشت: اولویت اصلی ، تکمیل  پروژه های گاز رسانی تا قبل از شروع فصل سرما است که می طلبد اقدامات لازم برای هر چه سریع تر انجام شدن این پروژه صورت گیرد.

  وی با اشاره به رفع نیازهای روستاییان این شهرستان، بر گسترش شبکه گاز رسانی تاکید کرد وگفت: تمام روستاهای گراش تا پایان امسال به شبکه گاز خانگی متصل می شود و با تلاش مجموعه دولت زمینه توسعه پایدار در گراش فراهم خواهد شد.
   
  فرودی با ابراز خرسندی از  عنوان شهر سبز برای گراش اضافه کرد: با بهره برداری و اتمام عملیات گاز رسانی و متصل شدن خانوارهای روستایی به نعمت گاز،گراش  به عنوان شهرستان سبز استان معرفی خواهد شد.